Pobierz bezpłatny fragment Miłość i Pieniądze

Twoje dane są w 100% poufne

Quiz: Poznaj 3 Typy Osobowości, którą z nich Jesteś:
Czy Kochasz Pieniądze i Pieniądze Cię Kochają

Autentyczne efekty w Miłość i Pieniądze system – niesamowite! MIP system

Sekret numer 1 – 88 Przekonań na temat pieniędzy i bogactwa


Dnia 28.01.2017 o 13:14
„Witam wszystkich,
dziękuję bardzo za ten niezwykły, transformujący program, Tobie Agnieszko i wszystkim uczestnikom. Przystąpiłam do niego z zamiarem uporania się ze swoimi ?demonami?, głównie strachem o pieniądze. Strachem zupełnie irracjonalnym, nigdy bowiem nie zdarzyła się sytuacja, że mi ich zabrakło.

Ten cel został zrealizowany, uzyskałam spokój i pewność, że wszystko się ułoży z korzyścią dla mnie i wszystkich zainteresowanych. Rzeczywiście praca ta przynosi efekty dla mnie i mojej rodziny w postaci sporych przypływów pieniędzy, inwestycji, pomysłów biznesowych.

Rozwiązało się też kilka kwestii, w których dotychczas pojawiały się jakieś schody. Miałam świadomość, że moje negatywne wzorce szkodzą nie tylko mnie, ale też mojej rodzinie. Zależało mi, aby je skutecznie i trwałe poczyścić, by nie przejęło ich moje dziecko. Chcę budować u mojej córki świadomość prosperującą i wiem, że wszelkie moje lęki byłyby hamulcami w tej misji.

Dlatego najważniejszy dla mnie był moduł pierwszy, co oczywiście nie oznacza, że pozostałe sekrety traktowałam po macoszemu. Ważną dla mnie kwestią była transformacja energii w obszarze kreowania własnego dostatku, gdyż pracuję obecnie nad nowym projektem biznesowym i wiem, że wszelkie lęki i zahamowania miałyby wpływ na jego rozwój i powodzenie.

Chciałam wejść z czystym otwartym sercem w nowe przedsięwzięcie i tak, jak wspomniałam, uzyskałam spokoj wewnętrzny oraz pozbyłam się wyrzutów sumienia w kwestii wydawania pieniędzy na własne przyjemności. Z pewnością będę jeszcze wracać do ćwiczeń, szczególnie z modułu pierwszego, gdyż czuję po nich lekkość i fajną energię.”- napisała na forum Monika z Warszawy [po 8 tygodniach]

Wszystkie 8 sekretów jest jednkowo ważne, by doświadczyć obfitości w praktyce – chcesz wykonać ćwiczenia i pozbyć się Twoich *demonów* w relacji z pieniędzmi i wreszcie odetchnąć pełną piersią?

Zapraszamy sprawdź program MIP system online i raz w roku wiosną MiP live – nowy program!

Milosc-i-Pieniadze-kurs-Agnieszka-Przybysz-Coaching-plus-liveMusisz się zalogować aby móc komentować.

Miłość i Pieniądze - Jedyna taka książka w Polsce, która przedstawia praktyczne i transformujące podejście do Twojej relacji z pieniędzmi. Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na „gorsze czasy”. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki – musisz pracować i zarabiać więcej…

Co i kto rządzi Twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony SYSTEM i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

* Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.

* Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.

* Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.

Miłość i Pieniądze to jedyna taka książka, która łączy rozwój osobisty ze świadomością bogactwa, którą na długo zapamiętasz. Poparta wieloletnim praktycznym doświadczeniem autorki bestsellera „Przyciągnij miłość”, eksperta relacji, pionierki coachingu w Polsce i wielu tysięcy osób, którym skutecznie pomogła cieszyć się obfitością pieniędzy i bogactwa (w różnych obszarach życia, osobistego, zawodowego, relacji, duchowego i biznesowego, jednocześnie). Zrób sobie i przyjacielowi bezcenny prezent. Wraz z książką otrzymasz dostęp do inspirującej edukacji na wideoAutorka Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. moja historia >>>


Bądź na bieżąco