Pobierz bezpłatny fragment Miłość i Pieniądze

Twoje dane są w 100% poufne

Quiz: Poznaj 3 Typy Osobowości, którą z nich Jesteś:
Czy Kochasz Pieniądze i Pieniądze Cię Kochają

Cała Prawda o Pieniądzach: 12 Blokad Obfitości

Cała Prawda o Pieniądzach. 12 Blokad, które hamuje Przepływ Obfitości do Twojego życia.


*Jak często słyszałeś, że musisz ciężko pracować na pieniądze? Tylko ciężka praca da Ci godziwe wynagrodzenie?

*Jak często słyszałeś, że ?łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogaczowi wstąpić do królestwa niebieskiego.?

*Jak często miałeś obawy i czułeś strach, że Ci czegoś zabraknie, że może zabraknąć Ci pieniędzy lub co będzie jak ich nie zarobisz na czas, że musisz oszczędzać na czarną godzinę?

Dołącz do nas i skorzystaj z webinaru lub czasowego dostępu do nagrania poniżej w Prezencie.

Cała Prawda o Pieniądzach
12 blokad hamuje przepływ obfitości ? dostatku do Twojego życia?

w programie poznasz m.in:

* Jakie ukryte wzorce, przekonania blokują przepływ obfitości w Twoim życiu
* Czy wiesz, że 12 blokad hamuje przepływ obfitości ? dostatku do Ciebie
* Numer 1: relacja z pieniędzmi ? czym ona jest? Jak wygląda Twoja relacja z pieniędzmi. Czy zachowujesz się ? jesteś jak ?magnes? dla bogactwa czy jak ?repelent? dla pieniędzy. I nie jesteś tego świadom. To nie Twoja wina.
* Jak poczyścić podświadome blokady, jakie przejąłeś od rodziców. Może zastanawiasz się dlaczego tak ciężko pracujesz na pieniądze, że nie przychodzą one łatwo do Ciebie. A może nawet czasem doświadczasz zastoju w przepływie dostatku.
* Duża część naszego warsztatu to wspaniałe ćwiczenie, które pomoże Ci nazwać, uświadomić i zacząć czyścić blokady w relacji z pieniędzmi.

Spóźniłeś się. Aby dołączyć do nas kliknij i rezerwuj teraz dostęp do warsztatu >>>

Po rezerwacji miejsca wyślemy dostęp na Twój mail.
czas trwania ok. 80 minut +

Zapraszamy na autorski skuteczny coaching z pionierką coachingu Agnieszką Przybysz, ekspert relacji, autorką wielu wartościowych książek i programów online.

co jest możliwe dzięki MIP system

Podziel się proszę poniżej. Gdyby pieniądze nie stanowiły problemu, to jakie Twoje 2 pragnienia chciałbyś zrealizować w tym roku i dlaczego?


Karolina    7 marca 2018 | godzina: 09:09

Dwa marzenia:
1. Wspaniałe ząbki za 44.000 zł z systemu cyfrowego lava, bo mam taką potrzebę by dobrze wyglądać gdy się uśmiecham, no i czas byłby zrobić coś tylko dla siebie, a nie rodziny 🙂
2. Kupiłabym ziemię 1hektar i wybudowałabym domek z gliny i słomy oraz własnymi rękoma posadziłabym drzewa, krzewy owocowe, słoneczniki.. ponieważ życie w bloku w miasteczku ogranicza trochę kontakt z naturą.. a marzy mi się życie z dala od miasta, czasem od ludzi.., w otoczeniu świata naturalnego: roślin- świetnie mnie regeneruje ich towarzystwo, dodają mi energii.
Dwa marzenia do spełnienia 🙂Musisz się zalogować aby móc komentować.

Miłość i Pieniądze - Jedyna taka książka w Polsce, która przedstawia praktyczne i transformujące podejście do Twojej relacji z pieniędzmi. Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na „gorsze czasy”. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki – musisz pracować i zarabiać więcej…

Co i kto rządzi Twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony SYSTEM i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

* Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.

* Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.

* Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.

Miłość i Pieniądze to jedyna taka książka, która łączy rozwój osobisty ze świadomością bogactwa, którą na długo zapamiętasz. Poparta wieloletnim praktycznym doświadczeniem autorki bestsellera „Przyciągnij miłość”, eksperta relacji, pionierki coachingu w Polsce i wielu tysięcy osób, którym skutecznie pomogła cieszyć się obfitością pieniędzy i bogactwa (w różnych obszarach życia, osobistego, zawodowego, relacji, duchowego i biznesowego, jednocześnie). Zrób sobie i przyjacielowi bezcenny prezent. Wraz z książką otrzymasz dostęp do inspirującej edukacji na wideoAutorka Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. moja historia >>>


Bądź na bieżąco