MIŁOŚĆ & PIENIĄDZE System

8 sekretów bogactwa
Zarabiaj więcej, robiąc to, co KOCHASZ

8 tygodniowy kurs online, gdziekolwiek mieszkasz z Agnieszką Przybysz

Jedyny program rozwoju & kurs w Polsce, który daje konkretne rezultaty, tak wielu uczestnikom!
Warszawa dnia 15.04.2016r. & 2021
Witaj Miły Przyjacielu,

Tu Agnieszka Przybysz, cieszę się, że tu Jesteś. Z pewnością będę mogła Ci pomóc.

Zapowiada się prawdziwa Ewolucja w świadomości, albo Rewolucja w podejściu do pieniędzy.

Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na ?gorsze czasy?. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki ? musisz pracować i zarabiać więcej?

Agnieszka-Przybysz-Milosc-i-Pieniadze-coaching
Co i kto rządzi Twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony SYSTEM i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

magnes-na-pieniedze-milosc-coaching

Dla kogo jest idealny:


Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.

Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.

Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.


Pragniesz, by ktoś doświadczony przeprowadził Cię przez ten system poznawania 8 sekretów bogactwa & pieniędzy.

milosc-pieniadze-efekty-mip-system-online-infografika

Co obejmuje kurs *MiP System*

milosc i pieniadze system Agnieszka Przybysz


ikonka1

8 modułów szkoleniowych

ikonka3

Nagrania audio lub wideo


ikonka2

Pytania i Odpowiedzi: Q & A

ikonka4

Skrypt pdf proste ćwiczenia

ikonka5

Dodatkowo zamknięta FB grupa

Jak jest inwestycja

ikonka6
Bardzo przystępna. Kliknij na przycisk poniżej, zostaw imię i najlepszy mail poniżj, by sięgnąć teraz po „Miłość & Pieniądze”, być wśród zainteresowanych zarabianiem pieniędzy etycznie i autentycznie.

Otrzymasz bezpłatny dostęp do telekonferencji z ćwiczeniami: 3 błędy w relacji z pieniędzmi i jak im zaradzić oraz Quiz: 3 Typy Osobowości w relacji z Pieniędzmi, którą z nich Jesteś

milosc-i-pieniadze-coaching-mentoring-agnieszka-przybysz


Z wyników uczestników MIP System online, jakie właśnie zbieramy ? przez ponad 2 miesiące, grupa MiP online zmaterializowała dodatkowo*: 569 140 zł plus 50 funtów plus 20 USD. (wyniki 16 uczestników programu na dzień 17.05.2016r.), to jeszcze nie wszystko. To nie cuda, to twarde fakty!

*Dodatkowo oznacza, że są to wygenerowane kwoty, przychody, prezenty i zyski, poza regularną pensją lub regularnymi dochodami z biznesu uczestników kursu.
Jaki Wszechświat jest OBFITY. Dziękujemy z wdzięcznością. Posłuchaj opinie poniżej:

gratulacje


„Dzięki Twojej pomocy Zysk z roku ubiegłego osiągnęłam już w kwietniu 2016r. Jestem bardzo zadowolona, idzie mi świetnie. Kocham to co robię i czuje się w tym świetnie. Bardzo Ci dziękuję Agnieszko.”
Gabriela Szermanowicz (własny biznes)

„Agnieszko bardzo chcę Ci podziękować za wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłam ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc 3.0, 90 dni do Twojej Mocy 2015 i teraz uczestniczę w szkoleniu Miłość i Pieniądze.

Bardzo dużo zmieniło się w moim życiu zwłaszcza finansowym, spłaciłam długi w Zusie i płace go od maja terminowo, a miałam 50000 długu, zobowiązania inne też płacę terminowo. To cudowne uczucie zawsze tego pragnęłam, dostałam zwrot za ciepło 120 zł, a zawsze musiałam dopłacać, płacę pensje terminowo, vaty, podatki.

Dzięki temu szkoleniu zrozumiałam, że można prowadzić firmę i płacić podatki, vaty i że na wszystko wystarcza i zostaje, założyłam sobie konto na które płacę sobie 1000 zł . Bardzo Ci jestem wdzięczna. Agnieszka L. z Tarnobrzega (własna firma)


Praktyczny program & kurs z Agnieszką Przybysz. Zostaw proszę email poniżej (kliknij na różowy przycisk), by otrzymać zaproszenie i bezpłatne telekonferencje z ćwiczeniami:

sięgnij teraz


Data: 2016-01-12 20:37
Po 2 sesjach MIP System online
Witam,
Na pewno jest lepiej, mam jeszcze wahania nastrojów, ale wiem już przeważnie co z tym robić.

Wróciłam do lektury „Przyciągnij Miłość” i też mi to pomaga, uzmysłowiłam sobie wiele rzeczy, między innymi to jak sama siebie traktuję. Czekam teraz na kolejne pozycje do przeczytania (mowa o Medytacja Kolorami i Sięgnij Gwiazd) i kolejne sesje. Jeśli chodzi o lżejszy przypływ pieniędzy to też już mam rezultat.

Rzadko się zadłużam, ale niedawno podjęliśmy z mężem decyzję o wyjeździe, gdzie czekała na nas praca w innym kraju. Niestety, wszystko się rozprysło. Z tej i innych przyczyn wróciliśmy do kraju i musieliśmy na to pożyczyć pieniądze. Pod koniec grudnia dostaliśmy niespodziewany zastrzyk gotówki od rodziny męża, co pozwoliło nam spłacić prawie cały dług. Zupełnie się tego nie spodziewaliśmy, bo nigdy wcześniej nie mogliśmy liczyć na wsparcie finansowe z ich strony. Także jest już namacalny dowód działania programu 🙂

Pozdrawiam serdecznie,
Ewelina Babcock


„Agnieszko bardzo cieszę się i jestem Ci wdzięczna za program MiP. Widzę zmiany jakie zachodzą we mnie: oczyszczam się z negatywnych i obciążających przekonań na temat pieniędzy, bogactwa i samej siebie, dostrzegam, że pieniądzę płyną do mnie, a to w formie rabatów, okazji albo nadpłaty za wodę :), buduję swoją odwagę, działam w kierunku nowej pracy (czasami mimo lęku i obaw), dostrzegam i jestem wdzięczna za każdą pozytywną rzecz, która dzieje się w moim życiu, buduję od nowa swoją pewność siebie, a przede wszystkim stworzyłam nową, pozytywną relację z pieniędzmi. Wiem co należy zrobić, aby cały czas dbać o tę relację. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólne sesje i ćwiczenia. Do zobaczenia na spotkaniu :)” pozdrawiam Agnieszka S. z Warszawy (uczestnik MiP online)


Pozbywam się negatywnych przekonań i blokad nt pieniędzy, widzę i doceniam (jestem wdzięczna) jak przychodzą do mnie pieniądze, uczę się zarządzać pieniędzmi, zbudowałam nową relację z pieniędzmi, bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość, obserwuję jak wzrasta moja pewność siebie. napisała Agnieszka z Warszawy (1 z 4-ch Agnieszek w programie MIP online). Brawo, Agnieszki mają znakomite efekty i nie tylko One:

Czuję się bardzo dobrze, ćwiczenia świetnie działają, choć w ostatnim czasie nie powtarzam ich, ze względu na brak czasu. Pieniądze cały czas płyną.? Magdalena z Krakowa

?Cały program jest DOSKONAŁY!!!! Jadwiga, 56l., Niemcy

„Agnieszko, z całego serca dziękuję za fascynujący program MIP System, który przyczynił się do rewolucyjnych zmian w mojej świadomości. Pomógł mi uwolnić się od dotychczasowych przekonań na temat pieniędzy. Proces transformacji trwa, ale są pierwsze efekty! Największą zmianę poczułam przy personifikacji pieniędzy. Traktowanie pieniędzy jako przyjaciela było dla mnie wyjątkowym przeżyciem.

Wcześniej często napinałam się, byłam zasadnicza i surowa, co nie sprzyjało przepływowi energii w postaci pieniędzy. Doceniam sekret 3, gdyż od lat inwestuję w swój rozwój. Chcę się nauczyć mądrze pomnażać pieniądze. Wiem, że od mojej pracy dużo zależy. Techniki, które proponujesz, Agnieszko, są bardzo cenne.

Lubię Medytację kolorami, gdyż wyrównuje energię, napełnia MOCĄ i zabezpiecza przed niekorzystnymi wpływami. Robię też Prysznic Mentalny. Białe Światło jest Wszechpotężne!

Efektem pracy w programie jest duży ruch pieniędzy w moim życiu. Rozpoczęłam długo odkładany remont mieszkania. Pieniądze ciągle spływają na moje potrzeby. Są też świetne okazje, aby kupić coś po korzystnej cenie. Dostaję od mojej rodziny prezenty finansowe.

Jestem tym zachwycona i głęboko wdzięczna im i całemu Wszechświatowi! Czuję, że rozpoczął się w moim życiu nowy rozdział: DOBROBYT I OBFITOŚĆ” Marika z Poznania (uczestnik MiP online)


Nie ma już we mnie przekonania, że na pieniądze trzeba ciężko pracować. Nie ma już we mnie wewnętrznej zgody na ?zapierdziel? dla niedużego zysku. NIE, Nie, Nie.

Cóż oprócz tego dał mi program:
– Uzmysłowiłam sobie jakie mam przekonania na temat pieniędzy
– Poczyściłam je i nadal czyścić będę
Mam swoją nową relację z pieniędzmi (miło mi się robi na samą myśl o tym doświadczeniu)
Mam inwestować w swój rozwój osobisty, co od jakiegoś czasu robię i robić będę (dobrze mi to robi)
Założyłam konto na pomnażanie
Określiłam swoje cele zarobkowe i będę do nich dążyć
– Prawdziwym zaskoczeniem obok inwestowania w swój rozwój (nie szkolna edukacja) był sekret 8. Dowiedziałam się też wartościowej rzeczy o przyjmowaniu, uświadomiło mi się coś. Dawno temu trudno było mi przyjmować, zaraz miałam myśli, a jak się takiej osobie zrewanżować, a teraz już tak nie mam.

W ogóle cały ten warsztat wiele spraw nam uzmysławia , że to od nas wszystko zależy, od naszych przekonań, myśli i poglądów. Kiedy ktoś pokaże nam inny sposób myślenia, unaoczni pewne prawdy, zmieniamy się my i nasze życie się zmienia. Warto iść tą drogą.

Ten kurs dał mi taką wiarę, w siebie, że mogę góry przenosić. Pomógł mi uwierzyć, że zasługuję na dobrobyt. A skoro tak to będę go MIEĆ. Ela Chojnowska (uczestnik MiP online)

Droga Agnieszko Wszystkie ćwiczenia były ciekawe. Z każdego coś ważnego wyniosłam. Zaczęłam inaczej myśleć o sobie i o pieniądzach. Każda sesja to kolejny mały krok w transformacji dotychczasowej relacji z pieniędzmi. I nie tylko z pieniędzmi, ale zauważyłam, że lepiej traktuję samą siebie. Zasługuję na sukces i pieniądze. MiP system skierował mój umysł na inny tor- pozytywnego myślenia. Dziękuję. Małgorzata z Ciechanowa

Małymi krokami pozbywam się lęku, że nie dam rady, że nie potrafię. Sięgam wówczas po książkę „Miłość i Pieniądze ” i czuję, że nie mogę się poddać.? Alicja

Efekty uczestników:

507 020 zł plus 50 funtów plus 20 USD.

(wyniki 14 uczestników programu na dzień 21.03.2016r.), to jeszcze nie wszystko.

Zwrot z inwestycji od 50% do 844%.


sięgnij teraz


Milosc-i-Pieniadze-Agnieszka-Przybysz-coaching

Jak pomoże Ci doświadczenie Agnieszki:

cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP System.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. moja historia >>>