w2 - Miłość i Pieniądze coaching

Co może oznaczać miłość i pieniądze ? jak to rozpakować

siegnij-teraz


Poznaj MIŁOŚĆ & PIENIĄDZE System

8 sekretów bogactwa
Zarabiaj więcej, robiąc to, co KOCHASZ

8 tygodniowy kurs online, gdziekolwiek mieszkasz
z Agnieszką PrzybyszWarszawa dnia 8.11.2015r.
Witaj Miły Przyjacielu,

Agnieszka-Przybysz-Milosc-i-Pieniadze-coachingTu Agnieszka Przybysz, cieszę się, że tu Jesteś. Z pewnością będę mogła Ci pomóc.

Zapowiada się prawdziwa Ewolucja w świadomości, albo Rewolucja w podejściu do pieniędzy.

Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na ?gorsze czasy?. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki ? musisz pracować i zarabiać więcej?

Co i kto rządzi Twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony SYSTEM i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

magnes-na-pieniedze-milosc-coaching

Dla kogo jest idealny:* Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.

* Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.

* Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.

Pragniesz, by ktoś doświadczony przeprowadził Cię przez ten system poznawania 8 sekretów bogactwa & pieniędzy.


Co obejmuje kurs *MiP System*milosc i pieniadze system Agnieszka Przybysz
8 modułów szkoleniowych
Pytania i Odpowiedzi: Q & A
nagrania audio lub wideo
skrypt pdf proste ćwiczenia
dodatkowo zamknięta FB grupa

forum-wsparcia-relacji-z-pieniedzmi

Jak jest inwestycja

Wartościowy Bonus!
Forum wsparcia Relacji z Pieniędzmi

Zadaj dowolne pytanie i otrzymaj transformującą odpowiedź bezpośrednio od eksperta, Agnieszki Przybysz
(ekstra prezent teraz o wartości 397 zł – do odwołania.)

30-dniowa-zabawa-z-pieniedzmi-dodatek

Z wyników uczestników MIP System online, jakie właśnie zbieramy ? przez ponad 2 miesiące, grupa MiP online zmaterializowała dodatkowo*: 507 020 zł plus 50 funtów plus 20 USD. (wyniki 14 uczestników programu na dzień 21.03.2016r.) To nie cuda, to twarde fakty!
W tej grupie osób, są też uczestniczki, które brały udział w 90 dni ? KM VIP i MIP online łącznie. Kolejne informacje zwrotne w drodze.
*Dodatkowo oznacza, że są to wygenerowane kwoty, przychody, prezenty i zyski, poza regularną pensją lub regularnymi dochodami z biznesu uczestników kursu.
Jaki Wszechświat jest OBFITY. Dziękujemy z wdzięcznością.
Data: 2016-01-12 20:37
Po 2 sesjach MIP System online

Witam,
Na pewno jest lepiej, mam jeszcze wahania nastrojów, ale wiem już przeważnie co z tym robić.

Wróciłam do lektury „Przyciągnij Miłość” i też mi to pomaga, uzmysłowiłam sobie wiele rzeczy, między innymi to jak sama siebie traktuję. Czekam teraz na kolejne pozycje do przeczytania (mowa o Medytacja Kolorami i Sięgnij Gwiazd) i kolejne sesje. Jeśli chodzi o lżejszy przypływ pieniędzy to też już mam rezultat.

Rzadko się zadłużam, ale niedawno podjęliśmy z mężem decyzję o wyjeździe, gdzie czekała na nas praca w innym kraju. Niestety, wszystko się rozprysło. Z tej i innych przyczyn wróciliśmy do kraju i musieliśmy na to pożyczyć pieniądze. Pod koniec grudnia dostaliśmy niespodziewany zastrzyk gotówki od rodziny męża, co pozwoliło nam spłacić prawie cały dług. Zupełnie się tego nie spodziewaliśmy, bo nigdy wcześniej nie mogliśmy liczyć na wsparcie finansowe z ich strony. Także jest już namacalny dowód działania programu 🙂

Pozdrawiam serdecznie,
Ewelina Babcock

Dołącz do nas

Kurs MIP System szkolenie Live >>>
wiosna w Centrum Warszawy

Kurs MIP System online >>>


Maria-Bakalarka

Magdalena-Markowska

Piotr

Aga-Ergurbuz
milosc-pieniadze-efekty-mip-system-online-infografika


agnieszka-prZ miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
pionierka coachingu
ekspert relacji
autorka bestsellerów

P.S. Program kursu zrealizujemy przez 2 miesiące – 8 sesji, co tydzień we wtorki. Dostęp do audio z ćwiczeniami ze wsparciem prowadzącej pod sesjami, od razu po dołączeniu do nas. W opcji II program online + warsztat LIVE raz w roku.

Chcesz poprawić swoją sytuację finansową, zrozumieć co rządzi Twoim bogactwem. Albo przestać bać się o pieniądze, które zarabiasz…
A jeśli masz obfitość pieniędzy, chcesz wiedzieć jak o nie możesz lepiej zadbać, by nie przeciekały Ci przez palce niezauważone. Zbuduj mocne fundamenty teraz.
Ilość miejsc ograniczona, sięgnij po „Miłość & Pieniądze”, rezerwuj teraz tutaj >>>

P.P.S W trakcie kursu lub przed rozpoczęciem, ważne byś miał ze sobą książkę Miłość & Pieniądze.

Czym różni się kurs online MiP System, od Miłość & Pieniądze Live
Różni się formatem i sposobem prowadzenia zajęć – wersja online jest przygotowana z myślą o łatwym dostępnie/wsparciu na przełomie roku dla naszych uczestnikach z Polski i zagranicy. Dostęp z urządzeń mobilnych, gdziekolwiek jesteś.
Warsztat Miłość & Pieniądze LIVE – wiosną Raz w ROKU. To ciąg dalszy kursu online lub część II doświadczenia programu relacji z pieniędzmi w wersji na żywo, w Warszawie.

Każdy kurs jest kompletny i tak należy traktować kurs MiP online, to będzie kurs w oparciu o 8 sekretów z książki pus ćwiczenia. A na warsztacie w Warszawie, zrobimy to czego nie da się online, czyli część II dla zaawansowanych. Każdy jest na innym etapie w relacji z pieniędzmi;
najpierw zbudujemy fundamenty relacji z pieniędzmi, a potem dom… Taką metaforą można to określić…

Co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz
zarabiać większe pieniądze – wywiad:Sięgnij Teraz po kurs *Miłość & Pieniądze* – dołącz teraz tutaj >> wkrótce zaczynamy

Autorka Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP System.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. moja historia >>>