Pobierz bezpłatny fragment Miłość i Pieniądze

Twoje dane są w 100% poufne

Quiz: Poznaj 3 Typy Osobowości, którą z nich Jesteś:
Czy Kochasz Pieniądze i Pieniądze Cię Kochają

Co daje coaching „Miłość i Pieniądze” system – wzruszająca historia

Wzruszająca historia transformacji – co daje coaching „Miłość i Pieniądze” system

Agnieszko,
„Dziękuję Ci za wspaniały program i tchnienie nowej energii w moje życie.
Dziękuje całej grupie za wsparcie i pozytywne doświadczenia.

Wczoraj czytając ostatni rozdział książki uświadomiłam sobie jaka zmiana dokonała się we mnie od momentu, kiedy książka trafiła do mnie po raz pierwszy. Byłam już na skraju załamania nerwowego po nieudanym wyjeździe za granicę i próbie sięgnięcia po więcej szczęścia i pieniędzy.

Frustracja narastająca od lat, krążenie w kółko i walenie w ten szklany sufit bezowocnie sprawiły, że nie miałam już chęci do życia. Twoja książka to było koło ratunkowe, mogę śmiało powiedzieć, że uratowałaś mi życie, bo nie widziałam już w nim sensu, to jest straszne uczucie.

Początkowo odzyskiwałam chęć do życia jak czytałam ?Miłość i Pieniądze?, książka działała na mnie jak magiczny talizman. Jestem wdzięczna za wszystkie historie opublikowane w niej i innych książkach, bo tam widziałam siebie, swoje problemy i uwierzyłam w to, że zmiana jest możliwa.

Stopniowo mnóstwo radości weszło do mojego życia, po paru miesiącach mogę powiedzieć, że jest jej znacznie więcej niż trudnych dni, od lat nie czułam takiej radości z życia.

W trakcie trwania programu przestałam narzekać, przestałam dawać uwagę negatywnym sytuacjom, przestałam skupiać się na wadach ludzi bliskich, zwłaszcza męża, i ludzi obcych. Zyskałam więcej pewności siebie, i swoich możliwości, zyskałam głębszą więź z Bogiem i poczucie jedności ze Źródłem obfitości. Przestałam się bać o pieniądze i projektować, i wymyślać sytuacje, w których mogłoby mi ich zabraknąć.

O zastrzyku gotówki, który pozwolił mi spłacić większość długu już wszyscy wiedzą :). (dostałam niespodziewanie dużą kwotę, która pozwoliła spłacić większość zobowiązania.)

milosc-i-pieniadze-live-coaching-agnieszka-przybysz2

Po tych wszystkich cudach uzmysłowiłam sobie, że Wszechświat będzie dawał jak tylko będziemy chcieli brać. Na lepszą wizualizację tego, wyobraziłam sobie, że zakładam konto w BBE ? Bank Boży Ewelina i tam mam dostęp do takiej ilości jaka jest mi potrzebna. Ostatnio wizualizowałam, że wchodzę tam, biorę 2 sztabki złota bo przydałoby mi się trochę gotówki na wyjazd w marcu. Nie wizualizowałam czy przyjdzie to do mnie w postaci dodatkowego zlecenia, tylko ufałam, że będzie. Dzisiaj dostałam 13stkę, większą niż się spodziewałam. Pozwoli mi to spłacić cały dług u brata i nie martwić się o wyjazd. Zostaje jeszcze dług u mamy ? ale to inna historia.

Wspaniałą rzeczą jest dla mnie ?Medytacja Kolorami? i ten dodatkowy element w niej zawarty ? ochrona przed negatywnymi emocjami innych i własnymi. Przez to, że sama chodziłam najeżona, spotykałam też najeżonych ludzi i przesiąkałam tą energią, wiedziałam o tym, ale nie wiedziałam jak się przed tym bronić.

Teraz, po regularnym czyszczeniu siebie przyciągam zupełnie inny klimat, a Ci ludzie, którzy wcześniej się jeżyli, teraz się uśmiechają. Medytacja kolorami bardzo pomaga mi odbyć wizytę u mamy, bo tam też przesiąkałam negatywną energią i 2 dni po takiej wizycie nie mogłam dojść do siebie. Teraz śmiało mogę ja odwiedzić i nie czuć jakby zeszło ze mnie powietrze, to samo mam z innymi miejscami niezbyt pozytywnymi, do których muszę iść i dosłownie czuję ochronę.

Cały warsztat dokonał we mnie olbrzymiej przemiany, nie tylko w kwestii świadomości pieniędzy. W końcu czuję, że weszłam na właściwie tory.
Uwielbiam ćwiczenie czyszczenia strumieniem białego światła, uświadomienie sobie, że moja intuicja wie najlepiej.
Dziękuję za nową relacje z pieniędzmi w postaci osoby, za uświadomienie kwestii pomnażania i inwestowania pieniędzy.

Jeszcze raz bardzo Ci za wszystko dziękuję, po paru miesiącach jestem innym człowiekiem, na pewno zapiszę się na kolejny program. Gorąco polecam Twoje programy i książki swoim przyjaciołom. Życzę Ci ogromnego strumienia obfitości pod każdą postacią.
Nie mogę doczekać się spotkania w Warszawie 😉 – MiP Live
Pozdrawiam serdecznie.”
Ewelina B.
(po 2 miesięcznym kursie online Miłość & Pieniądze System)

Ile to dla Ciebie jest warte?

Sprawdż i doświadcz więcej – skuteczne narzędzia kurs Miłość & Pieniądze – MiP System >>>


Jana Kovalickova    5 lutego 2017 | godzina: 21:10

Jeszcze raz bardzo chce ?


Jana Kovalickova    5 lutego 2017 | godzina: 21:09

Dobry wieczor Pani Agnieszko… ja tez bardzo bym chciala poznac Pani metody i zyc sobie lepiej….pozdrawiam Jana ?Musisz się zalogować aby móc komentować.

Miłość i Pieniądze - Jedyna taka książka w Polsce, która przedstawia praktyczne i transformujące podejście do Twojej relacji z pieniędzmi. Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na „gorsze czasy”. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki – musisz pracować i zarabiać więcej…

Co i kto rządzi Twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony SYSTEM i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

* Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.

* Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.

* Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.

Miłość i Pieniądze to jedyna taka książka, która łączy rozwój osobisty ze świadomością bogactwa, którą na długo zapamiętasz. Poparta wieloletnim praktycznym doświadczeniem autorki bestsellera „Przyciągnij miłość”, eksperta relacji, pionierki coachingu w Polsce i wielu tysięcy osób, którym skutecznie pomogła cieszyć się obfitością pieniędzy i bogactwa (w różnych obszarach życia, osobistego, zawodowego, relacji, duchowego i biznesowego, jednocześnie). Zrób sobie i przyjacielowi bezcenny prezent. Wraz z książką otrzymasz dostęp do inspirującej edukacji na wideoAutorka Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. moja historia >>>


Bądź na bieżąco