Pobierz bezpłatny fragment Miłość i Pieniądze

Twoje dane są w 100% poufne

Quiz: Poznaj 3 Typy Osobowości, którą z nich Jesteś:
Czy Kochasz Pieniądze i Pieniądze Cię Kochają


Podziel się swoją opinią o Miłość & Pieniądze poniżej

i wygraj książkę w prezencie z dedykacją autorki

Nie masz konta na Fb, wyślij proszę komentarz - opinię tutaj >>> | O książce >> | O Agnieszcze >>


Recenzje„Sądziłam najpierw, biorąc tę książkę do rąk, że to romans 😉 Jedyne powiedzonko, jakie mi się kojarzyło z miłością i pieniędzmi to podwórkowe: „Oko, za oko, ząb za ząb, miłość za pieniądze”. Zaciekawiona zaczęłam czytać i właściwie nie myliłam się, to jest jakby …romans mówiącym o tym, o czym często mówił mi mój znajomy, Pan Bogumił prowadzący od lat zakład oponiarski: – pani Małgosiu, jeśli ktoś nie ma szacunku dla pieniądza, to czemu pieniądz miałby go szanować? I wie Pani, dalej, jak ktoś się brzydzi pieniędzy czy boi to tak samo uważam, pieniądze się go trzymały nie będą. Podnosi Pani z ziemi napotkany grosik? – podnoszę, Panie Bogumile. I chucham jakby go ogrzewając i wkładam do portmonetki, i mówię cicho „choć, już nie jesteś sam”. naprawdę, podnoszę jak i kromkę chleba. Dziwaczę? Może tylko troszkę? Bo Agnieszka Przybysz opisuje to samo, ale szczegółowiej i sensowniej – nasze nastawienie do życia i do zarabiania, nasza miłość jaką w sobie mamy, do ludzi, do zjawisk, do siebie zwłaszcza (miłość, nie mylić z narcystycznym uwielbieniem, to nie to samo), to dobry powód i przyczyna jednocześnie, żeby żyć zasobnie. Żeby, jak mówiły nasze babki, „pieniądze trzymały się nas”. :-) ” Małgorzata Kalicińska - kobieta pisząca serię powieści, "Miłość nad Rozlewiskiem", "Dom nad Rozlewiskiem", "Zwyczajny Facet", "Lilka","Irena", "Kochana Moja".Ewa UK    28 listopada 2016 | godzina: 00:39

Agnieszko, gratuluje. Fragment Twojej ksiazki pokazuje, ze bedzie to kolejny sukces. Czyta sie, jak zwykle, szybko i przyjemnie. Nie mialam wczesniej pojecia, jak nasze wlasne przekonania lub wzorce przejete od naszych rodzicow, wplywaja na nasze relacje z pieniedzmi.Jest to niesamowite, ze moga one nawet zniszczyc realizacje wczesniej stworzonych planow biznesowych.


Aga    18 listopada 2015 | godzina: 20:49

Pieniądze stanowią ważny aspekt naszego życia. Przeczytałam książke, jestem pod wrażeniem. Jest niezwykle energetyczna, czyta się bardzo szybko. Zmusza do przemyślenia ważnych kwestii związanych z pieniędzmi. Na pewno przeczytam ja jeszcze kilka razy, bo jest bardzo bogata w tresc. Zbliza się okres gwiadki, mysle, ze stanowi cenny prezent dla bliskich nam osob.


A P    22 października 2015 | godzina: 22:03

Witaj Urszulo, dziękuje za cenne pytania.
Tak, znajdziesz w książce przykłady kobiet i Panów na etacie w korporacji lub administracji.
Tak, znajdziesz to co nazwałaś „testem” odnośnie relacji z pieniędzmi.
Twoim głównym wyzwaniem jakie wg. mnie warto transformować dla Twojego dobra jest zmiana przekonań i wzmocnienie siebie & Twojej wyjątkowości. Jest wiele powodów, dla których warto sięgnąć po tę książkę wielokrotnie – dowiesz się jak przeczytasz! Na pewno Ci otworzy oczy na wiele ważnych spraw w relacji z pieniędzmi. To gwarantuję! serdeczności AP


Urszula    22 października 2015 | godzina: 19:50

To był bardzo króciutki fragment, ale zapowiada się już ciekawie. Lubię kiedy w poradniku przewija się czyjaś historia i bohater książki uczy się czegoś od swego mistrza. I wszystko jest jasno określone. Już kiedyś w taki sposób napisaną książkę czytałam i bardzo mi się ona podobała. Jednak trudno mi się utożsamić z tą bohaterką. Nie mam takiego wykształcenia, ani bogatego doświadczenia zawodowego jak ona, czy ty Agnieszko. Nie dostałam po ukończeniu szkoły tysiąca propozycji pracy. Czy w Twojej książce Agnieszko są inne bohaterki, które nie miały swoich biznesów, a które musiały się borykać z pracą za najniższą krajową? A może to też jest jakiś rodzaj złego przekonania, że skoro nie mam takiego świetnego cv, to te ciekawsze lepiej płatne prace są już nie dla mnie? Czy w książce znajdę na to odpowiedź? Praktykuję już od jakiegoś czasu pozytywne myślenie na temat pieniędzy i bogatych ludzi. Wydaję mi się, że dobrze sobie radzę, ale czy jest jakiś sposób, aby to sprawdzić. Może jakieś testy sprawdzające? Znajdę coś takiego w Twojej książce? Mam bogatych znajomych, dobrze im życzę, ale gdy po raz 10-ty w roku wybierają się za granicę, a ja nigdznie nie mogłam się ruszyć z powodu ograniczonych funduszy to siłą rzeczy jestem zazdrosna. A przecież mam nie być, by te pieniądze przyciągnąć. Czy znajdę u Ciebie jakąś radę na to?
Wybacz te wszystkie pytania, miałam wszak opisać swoje wrażenia z przeczytania tego fragmentu. Zapewne tego się dowiem, gdy już tą książkę przeczytam, bo jeśli wreszcie to moje myślenie uda się zmienić na bardziej pozytywne to warto mieć tą książkę.


Ewa Nitka    18 października 2015 | godzina: 22:36

Agnieszko, muszę przyznać, że bardzo wciągnął mnie fragment Twojej nowej książki. Jestem na 100% pewna, że ją przeczytam w całości. I już teraz -baaardzo się na nia cieszę! Wiem, że sprawi mi nie tylko wiele radości, jak Twoje wcześniejsze książki, ale też dokona zmian we mnie samej!


Agata Kluczyńska    15 października 2015 | godzina: 13:38

Bardzo dziękuję za możliwość darmowego przeczytania fragmentu książki „miłość i pieniądze”. To poruszająca lektura, bardzo mocna i dotycząca podstawowej kwestii – wiary w sprawczość przekonań człowieka. Dziękuję, że o tym piszesz i mówisz. To niezwykle ważne, a by w społeczeństwie w którym tak wielu ludzi żyje w ograniczających przekonaniach dawać swoim przykładem siłę i nadzieję na możliwość zmiany i lepszego życia. Z przyjemnością przeczytam całą książkę i tak jak dotychczas będę się nią dzielić i polecać znajomym. Pozdrawiam serdecznie.Agata


Ewa Durka    13 października 2015 | godzina: 18:55

Bardzo podobał mi się ten fragment książki. ja wyrosłam w przekonaniu, że na pieniądze trzeba ciężko pracować, nigdy ich nie zarabiałam wiele nawet zmieniając pracę jakoś inni pracownicy dostawali więcej, a ja pomimo, że jestem dobrym pracownikiem zarabiam mało, chciałabym dostać lepsza prace i zarabiać więcej. Trudno jest mi sobie z tym problemem poradzić.


Monika z Gdańska    12 października 2015 | godzina: 16:35

Bardzo podoba mi się to, co przeczytałam. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że różne doświadczenia z pieniędzmi mogą mieć aż tak duży wpływ na nasze życie i podejmowane decyzje.Informacje zawarte w tej książce mogą zmienić życie zawodowe wielu ludzi- dlatego bardzo dobrze, że ujrzała ona światło dzienne. Godna przeczytania!Musisz się zalogować aby móc komentować.Miłość i Pieniądze - Jedyna taka książka w Polsce, która przedstawia praktyczne i transformujące podejście do Twojej relacji z pieniędzmi. Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na „gorsze czasy”. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki – musisz pracować i zarabiać więcej…

Co i kto rządzi Twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony SYSTEM i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

* Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.

* Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.

* Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.

Miłość i Pieniądze to jedyna taka książka, która łączy rozwój osobisty ze świadomością bogactwa, którą na długo zapamiętasz. Poparta wieloletnim praktycznym doświadczeniem autorki bestsellera „Przyciągnij miłość”, eksperta relacji, pionierki coachingu w Polsce i wielu tysięcy osób, którym skutecznie pomogła cieszyć się obfitością pieniędzy i bogactwa (w różnych obszarach życia, osobistego, zawodowego, relacji, duchowego i biznesowego, jednocześnie). Zrób sobie i przyjacielowi bezcenny prezent. Wraz z książką otrzymasz dostęp do inspirującej edukacji na wideoAutorka Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. moja historia >>>


Bądź na bieżąco