Pobierz bezpłatny fragment Miłość i Pieniądze

Twoje dane są w 100% poufne

Quiz: Poznaj 3 Typy Osobowości, którą z nich Jesteś:
Czy Kochasz Pieniądze i Pieniądze Cię Kochają

Pieniądze są dla kobiet – Efekty MIP System online coaching

Pieniądze dla kobiet – Wspaniałe Efekty MIP System online coaching z Agnieszką Przybysz.

Milosc-i-pieniadze-coaching-mip-system- telekonferncja2Gdy przebudziłam się rano powitały mnie kochające oczy, życzenia i uśmiech Ukochanego. Ale gdy zajrzałam do naszej nowoczesnej platformy szkoleniowej czekały na mnie wspaniałe opinie, efekty coachingu MIP System online, który odbyły kobiety…

Marika nigdy się nie odzywała podczas całego kursu, w milczeniu przerabiała sesje i powtarzała ćwiczenia. Nigdy nie miałam jej okazji słyszeć – nie zadawała pytań. (Jak wiele osób w milczeniu przerabiała ćwiczenia). Tym bardziej ucieszyłam się z jej efektów. Zawsze z wdzięcznością przyjmuję takie wspaniałe rezultaty coachingu zarówno śmiałych jak mniej śmiałych uczestników.

oto co napisała w skrócie:

„Agnieszko, z całego serca dziękuję za fascynujący program MIP System., który przyczynił się do rewolucyjnych zmian w mojej świadomości.
Pomógł mi uwolnić się od dotychczasowych przekonań na temat pieniędzy.
Proces transformacji trwa, ale są pierwsze efekty! Największą zmianę poczułam przy personifikacji pieniędzy. Traktowanie pieniędzy jako przyjaciela było dla mnie wyjątkowym przeżyciem.

Wcześniej często napinałam się, byłam zasadnicza i surowa, co nie sprzyjało przepływowi energii w postaci pieniędzy.
Doceniam sekret 3, gdyż od lat inwestuję w swój rozwój.
Chcę się nauczyć mądrze pomnażać pieniądze. Wiem, że od mojej pracy dużo zależy.
Techniki, które proponujesz, Agnieszko, są bardzo cenne.

Lubię Medytację kolorami, gdyż wyrównuje energię, napełnia MOCĄ i zabezpiecza
przed niekorzystnymi wpływami. Robię też Prysznic Mentalny. Białe Światło jest Wszechpotężne!

Efektem pracy w programie jest duży ruch pieniędzy w moim życiu. Rozpoczęłam długo odkładany remont mieszkania.
Pieniądze ciągle spływają na moje potrzeby. Są też świetne okazje, aby kupić coś po korzystnej cenie. Dostaję od mojej rodziny prezenty finansowe.
Jestem tym zachwycona i głęboko wdzięczna im i całemu Wszechświatowi!
Czuję, że rozpoczął się w moim życiu nowy rozdział: DOBROBYT I OBFITOSC”
Marika z Poznania.

Z Mariką i innymi wspaniałymi kobietami spotkamy się już 17 kwietnia w Centrum Warszawy, w nowym programie MIP Live. Miłość i Pieniądze LIVE.

Posłuchaj Efekty, opinie MiP system, jakimi hojnie dzieliły się też inne uczestniczki na telekonferencji pt. największe 3 błędy w relacji z pieniędzmi i jak ich unikać. zacznij tutaj >>>

gratulacje

ponad 501 tysięcy wygenerowały w 2 miesiące uczestniczki MIP system

DZIĘKUJEMY z Miłością, do zobaczenia wkrótce.
Przeczytaj opinie program Agnieszka Przybysz
pionierka coachingu, master coach, o największym praktycznym doświadczeniu w branży coachingu w Polsce.Musisz się zalogować aby móc komentować.

Miłość i Pieniądze - Jedyna taka książka w Polsce, która przedstawia praktyczne i transformujące podejście do Twojej relacji z pieniędzmi. Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na „gorsze czasy”. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki – musisz pracować i zarabiać więcej…

Co i kto rządzi Twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony SYSTEM i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

* Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.

* Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.

* Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.

Miłość i Pieniądze to jedyna taka książka, która łączy rozwój osobisty ze świadomością bogactwa, którą na długo zapamiętasz. Poparta wieloletnim praktycznym doświadczeniem autorki bestsellera „Przyciągnij miłość”, eksperta relacji, pionierki coachingu w Polsce i wielu tysięcy osób, którym skutecznie pomogła cieszyć się obfitością pieniędzy i bogactwa (w różnych obszarach życia, osobistego, zawodowego, relacji, duchowego i biznesowego, jednocześnie). Zrób sobie i przyjacielowi bezcenny prezent. Wraz z książką otrzymasz dostęp do inspirującej edukacji na wideoAutorka Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. moja historia >>>


Bądź na bieżąco