Warsztaty Miłość i Pieniądze coaching - Miłość i Pieniądze coaching
20 maja sobota ONLINE na żywo


Warszawa dnia 24.01.2017r.
Witaj Miły Przyjacielu,

Milosc-i-Pieniadze-Live-Agnieszka-PrzybyszTu Agnieszka Przybysz, cieszę się, że tu Jesteś. Z pewnością będę mogła Ci pomóc.

Zapowiada się prawdziwa Ewolucja w świadomości, albo REwolucja w podejściu do pieniędzy.

Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na ?gorsze czasy?. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki ? musisz pracować i zarabiać więcej?

Co i kto rządzi Twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony SYSTEM i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

Dla kogo jest idealny:

* Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.

* Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.

* Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.

Pragniesz, by ktoś doświadczony przeprowadził Cię przez ten system poznawania 8 sekretów bogactwa & pieniędzy.

Czym różni się MIP LIVE od innych wydarzeń i konferencji


oto zasadnicze różnice:
* to nie jest kolejne wydarzenie, w którym występuje wielu mówców jednego dnia – byś „liznął wielu tematów”, a nie doświadczył konkretów.
* to nie jest wydarzenie, gdzie co ok. 30 min prelegent oferuje coś do kupienia.
* to nie jest wydarzenie, w którym zbierzesz tony ulotek i próbek od sponsorów.

* to miejsce spotkania dla świadomych kobiet i nielicznych światłych mężczyzn, którzy z otwartym sercem dbają o swój rozwój osobisty.
* to spotkanie wyjątkowych osób z pasją, które dbają o wzajemne relacje i je doskonalą.
* to praktyczne i transformujące doświadczenie, które zapamiętasz w umyśle, sercu i ciele na długie lata.
* to wydarzenie, nie jest dla każdego, jest dla czytelników *Miłość i Pieniądze*. Nie jest to warunek udziału w warsztacie. Jeśli jej nie czytałeś jeszcze – przeczytasz ją błyskawicznie w Empiku tutaj >>>
* Prawdziwa, trwała przemiana zachodzi zawsze od wewnątrz, od przemiany Twojej energii w relacji z pieniędzmi.
* jednodniowy dostęp do mądrości i unikalnych umiejętności Agnieszki Przybysz, pionierki coachingu, ekspert relacji, o największym praktycznym doświadczeniu w coachingu, to wartość ponad 10.000 zł.
Będzie do Twojej dyspozycji, by pomóc Ci rozwiązać Twoje wyzwania. To jedyna taka możliwość kontaktu na żywo twarzą w twarz. Poprzednie warsztaty MIP LIve w kwietniu 2016r. wyprzedały się przed terminem. Wydarzenie odbywa się tylka raz w roku wiosną. Zadbaj proszę o wczesną rezerwację miejsca.

Doświadczenia Agnieszki Przybysz:
NOWY PROGRAM WARSZTATU Miłość & Pieniądze LIVE 2017 – raz w Roku!


Co obejmuje NOWY program warsztatu MiP *LIVE*


W pierwszej połowie warsztatu: Relacje Osobiste i w II połowie Relacje z Pieniędzmi. Jak mieć *komplet* Miłość i Pieniądze!
Jak w praktyce zastosować 8 sekretów bogactwa, by cieszyć się obfitością czasu i pieniędzy. A także obfitością w relacjach miłosnych/osobistych.
Jak rozmawiać o pieniądzach w sytuacjach zawodowych np. by sięgnąć po podwyżkę.
* Jak rozmawiać o pieniądzach w związku z partnerem lub rodziną:
* gdy partner za dużo wydaje albo za mało zarabia
* gdy partner/ rodzina nie rozumie Twoich celów lub pragnień
* Poznasz Model MiP System i jak go w praktyce stosować, by dbać o pieniądze.
Doświadczysz praktyczne ćwiczenia. Prawdziwa, trwała przemiana w życiu zawodowym, finansach zachodzi zawsze *od wewnątrz*, od przemiany Twojej energii w relacji z pieniędzmi, podniesienia wibracji i uwolnienia blokad.

Kiedy: 20 Maja 2017 sobota godz. 10.00

(ONLINE z przerwami, w gdziekolwiek mieszkasz)

wyślemy info po rezerwacji

Co mówią uczestnicy MiP

„Rzeczywiście praca ta przynosi efekty dla mnie i mojej rodziny w postaci sporych przypływów pieniędzy, inwestycji, pomysłów biznesowych. Rozwiązało się też kilka kwestii, w których dotychczas pojawiały się jakieś schody. Miałam świadomość, że moje negatywne wzorce szkodzą nie tylko mnie, ale też mojej rodzinie… Zależało mi, aby je skutecznie i trwałe poczyścić, by nie przejęło ich moje dziecko. Chcę budować u mojej córki świadomość prosperującą i wiem, że wszelkie moje lęki byłyby hamulcami w tej misji. ” Monika z Warszawy


Praca sprawniej mi idzie, na te same zadania potrzebuję mniej czasu niż wcześniej, decyzję które podejmuję okazują się trafne. Pojawiają się nowe zadania, co wiąże się z dodatkową gratyfikacją finansową. Płynie również sporo prezentów od najbliższych i nie tylko-często się zdarza, że otrzymuję bilet wejściówkę na jakąś imprezę, wystawę, koncert-za darmo. W czasie trwania Programu przypłynęło do mnie około 10.000 zł (poza stałą pensją). Ile zyskałam później to trudno wyliczyć-nie podliczałam na bieżąco, ale mogę powiedzieć, że ten zysk jest naprawdę olbrzymi.” Magdalena z Krakowa


?Dzięki Twoim programom i narzędziom wznoszę się za każdym razem na wyższy poziom. To daje mi ruch w interesie i większy spokój. Zrobiłam obrót prawie 4 miliony, co w porównaniu do roku poprzedniego jest o milion więcej. A już w styczniu 2017r. – 800 000 zł, potrzebuje nowych pracowników, firma szybko się rozwija. Nadal mam Panią do pomocy w domu, co ustaliłyśmy w KM VIP.? Gabrysia ? usługi spedycyjne


Agnieszko,
„Dziękuję Ci za wspaniały program i tchnienie nowej energii w moje życie. Dziękuje całej grupie za wsparcie i pozytywne doświadczenia.

„Pod koniec grudnia dostaliśmy niespodziewany zastrzyk gotówki od rodziny męża, co pozwoliło nam spłacić prawie cały dług. Zupełnie się tego nie spodziewaliśmy, bo nigdy wcześniej nie mogliśmy liczyć na wsparcie finansowe z ich strony. Także jest już namacalny dowód działania programu :)”

Dlaczego warto skorzystać z MIP:
– odzyskałam radość życia i wyszłam ze stanów depresyjnych,
– odzyskałam spokój ducha i lekkość,
– zyskałam wiarę we własne możliwości,
– pozbyłam się bardzo obciążających przekonań na temat pieniędzy co nie tylko zwiększyło ich przepływ do mojego życia, ale zdjęło wielki bagaż z pleców,
– poprawiało mi się postrzeganie świata,
– inaczej patrzę na męża, dostrzegam jego zalety,
– spłaciłam większość długu w szybkim czasie,
– zyskałam bardzo cenną wiedzę na temat zasad, którymi rządzi się pieniądz,
– pogodziłam duchowość z posiadaniem bogactwa.

W trakcie trwania programu przestałam narzekać, przestałam dawać uwagę negatywnym sytuacjom…. Przestałam się bać o pieniądze i projektować, i wymyślać sytuacje, w których mogłoby mi ich zabraknąć. Ewelina Babcock (uczestnik MiP online) Czytaj całość tutaj >>>


„Agnieszko bardzo cieszę się i jestem Ci wdzięczna za program MiP. Widzę zmiany jakie zachodzą we mnie: oczyszczam się z negatywnych i obciążających przekonań na temat pieniędzy, bogactwa i samej siebie, dostrzegam, że pieniądzę płyną do mnie, a to w formie rabatów, okazji albo nadpłaty za wodę :), buduję swoją odwagę, działam w kierunku nowej pracy (czasami mimo lęku i obaw), dostrzegam i jestem wdzięczna za każdą pozytywną rzecz, która dzieje się w moim życiu, buduję od nowa swoją pewność siebie, a przede wszystkim stworzyłam nową, pozytywną relację z pieniędzmi. Wiem co należy zrobić, aby cały czas dbać o tę relację. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólne sesje i ćwiczenia. Do zobaczenia na spotkaniu :)” pozdrawiam Agnieszka S. z Warszawy (uczestnik MiP online)


Możesz robić to co do tej pory. Czy to działa dla Ciebie? Jeśli czytasz to teraz, to wiesz, że ten system mógłby zadziałać dla Ciebie, czy chcesz naprawdę odwlekać, ta propozycja warsztatu jest jednorazowa, nie będzie długo dostępna na specjalnych zasadach.

Ten system działa wypróbuj go teraz poniżej.

Możesz próbować samej odkryć sposób na miłość, inwestując wiele lat w edukację i środków, aby próbować odkryć system i narzędzia, które ja już przygotowałam dla Ciebie.

Zajęło mi to 28 lat i wiele zainwestowanych w rozwój pieniędzy, by to zrobić i dać Ci teraz gotowy MiP system, sprawdzony już przez wiele osób?

Jak będziesz się czuła próbując samej i ponownie ponosząc porażkę?

Szczególnie, gdy wielu osobom już się udało z sukcesem zastosować ten system.

Ile Cię będzie kosztowało jeśli Ci się ponownie nie uda?

Inwestycja teraz w ten bilet Silver lub Gold jest mniejsza niż jedna sesja z profesjonalnym coachem, o tak ogromnym doświadczeniu.
Biorąc pod uwagę fakt, że dostęp do programu online masz dłużej, możesz ten program przerabiać kilkakrotnie – to jest dodatkowa wartość, którą cenią sobie uczestniczki (i uczestnicy) programu. A ponadto otrzymasz coaching na forum wsparcia z Agnieszką, ekspertem relacji przez dostęp online w opcji Biletu Gold.

Specjalna Okazja


Miłość & Pieniądze LIVE wartość 997zł
Kurs MIP System online wartość 1 597zł
30 Dniowa Zabawa z Pieniędzmi wartość 397zł
Forum Wsparcia z Agnieszka wartość 397zł
Łącznie 2 w Jednym MIP online + MiP Live: 3388zł, teraz 797zł
w tym aktualne bonusy

Do warsztatu raz w roku, pozostało:


Bilet GOLD


Milosc-i-Pieniadze-kursplus-Milosc-i-Pieniadze-live-Warszawa-Agnieszka-Przybysz-Coaching

797zł zamiast 3388zł
Rezerwuj Kurs MIP System i szkolenie Live >>>

program online MiP System
Forum wsparcia online z Agnieszką Przybysz przez 6 miesięcy
warsztat praktyczny na żywo ONLINE
Niespodzianki

Teraz: 797zł dwa w jednym

Bilet SILVER


Milosc-i-Pieniadze-kurs-live-Agnieszka-Przybysz-Coaching

597zł zamiast 997zł
Rezerwuj Kurs MIP System LIVE >>>

warsztat praktyczny na żywo ONLINE
nowy program
Niespodzianki
sukcesywnie wzrasta… 997zł, teraz 597zł

Z wyników uczestników MIP System online, jakie właśnie zbieramy ? przez ponad 2 miesiące, grupa MiP online zmaterializowała dodatkowo*: 507 020 zł plus 50 funtów plus 20 USD. (wyniki 14 uczestników programu na dzień 21.03.2016r.), to jeszcze nie wszystko. To nie cuda, to twarde fakty!
W tej grupie osób, są Nowi uczestnicy, a też niektóre uczestniczki, które brały udział w 90 dni ? Kobieca Moc VIP i MIP online łącznie. Kolejne informacje zwrotne w drodze.
*Dodatkowo oznacza, że są to wygenerowane kwoty, przychody, prezenty i zyski, poza regularną pensją lub regularnymi dochodami z biznesu uczestników kursu.
Jaki Wszechświat jest OBFITY. Dziękujemy z wdzięcznością. Posłuchaj opinie poniżej:

gratulacje


Co mówią uczestnicy warsztatówMilosc-i-Pieniadze-Agnieszka-Przybysz-coaching

Specjalna Okazja, do warsztatu raz w roku zostało:


Bilet GOLD


Milosc-i-Pieniadze-kursplus-Milosc-i-Pieniadze-live-Warszawa-Agnieszka-Przybysz-Coaching

797zł zamiast 3388zł
Rezerwuj Kurs MIP System i szkolenie Live >>>

program online MiP System
Forum wsparcia online z Agnieszką Przybysz przez 6 miesięcy
warsztat praktyczny na żywo ONLINE
Niespodzianki

Teraz: 797zł – dwa w jednym

Bilet SILVER


Milosc-i-Pieniadze-kurs-live-Agnieszka-Przybysz-Coaching

597zł zamiast 997zł


Rezerwuj Kurs MIP System LIVE >>>

warsztat praktyczny na żywo ONLINE
nowy program
Niespodzianki
sukcesywnie wzrasta..

Teraz: 597zł, zamiast 997zł

Nawet gdyby inwestycja w to wydarzenie była kilkakrotnie wyższa, to i tak jej wartość jest znacznie wyższa, ile dla Ciebie jest warte:

? Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, by stać mnie było na wygodne życie?. Anna z Niemiec

? Umorzone zobowiązanie plus otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł?. Ani z Krakowa

? Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera, Spotkałam Bratnią Duszę?. Monika z Warszawy

? Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów nieoczekiwanych ? wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami plus Spotkanie wzajemnej Miłości ? Bratniej Duszy.”Agnieszka z Krakowa

? Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie plus stały dopływ klientów?. Agnieszka z Lublina ? własny biznes

?Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi?. Sylwia z okolic Poznania

? Otrzymuje komplementy od klientów za profesjonalizm plus ponad 50 % wzrost dochodów / zarobków, w ciągu miesiąca, który stale utrzymuje się i wzrasta?. Aga z Gdańska plus spotkanie Bratniej Duszy ? dzięki naszemu programowi Sekret Bratniej Duszy

? Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko Ja mogę tak dobrze wykonać plus stały wzrost w ciągu 2 lat zarobków 30 %?. Grażynka z Gdańska

? Manifestacja obfitości w rodzinie, w której obie córkikorzystały z naszych programów, jedna zyskała wspaniałą prestiżową pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce jest solistką w teatrze? jak w rodzinie Marii przy okazji mąż korzysta? własne firmy

? Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji? zachęty męża, który nakłaniał jakbym mogła to, bym robiła stale te programy.? Kasia SU prawnik

?Po długich poszukiwaniach, w szybkim tempie przyszła do mnie nowa praca wg. zamówienia ze wspaniałymi perspektywami rozwoju, upragniony remont mieszkania, by poczuć się lepiej ? Małgosia z Warszawy

?Przeszłam od dużej straty do sukcesu i większej świadomości swoich wyborów zawodowych i biznesowych?. Lidka z okolic Warszawy

Co mówią uczestnicy MiP online

?Pozbywam się negatywnych przekonań i blokad nt pieniędzy, widzę i doceniam (jestem wdzięczna) jak przychodzą do mnie pieniądze, uczę się zarządzać pieniędzmi, zbudowałam nową relację z pieniędzmi, bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość, obserwuję jak wzrasta moja pewność siebie.? napisała Agnieszka z Warszawy (1 z 4-ch Agnieszek w programie MIP online). Brawo, Agnieszki mają znakomite efekty ? i nie tylko One:

?Czuję się bardzo dobrze, ćwiczenia świetnie działają, choć w ostatnim czasie nie powtarzam ich, ze względu na brak czasu. Pieniądze cały czas płyną.? Magdalena z Krakowa

?Cały program jest DOSKONAŁY!!!!? Jadwiga, 56l., Niemcy

„Agnieszko, z całego serca dziękuję za fascynujący program MIP System, który przyczynił się do rewolucyjnych zmian w mojej świadomości. Pomógł mi uwolnić się od dotychczasowych przekonań na temat pieniędzy. Proces transformacji trwa, ale są pierwsze efekty! Największą zmianę poczułam przy personifikacji pieniędzy. Traktowanie pieniędzy jako przyjaciela było dla mnie wyjątkowym przeżyciem.

Wcześniej często napinałam się, byłam zasadnicza i surowa, co nie sprzyjało przepływowi energii w postaci pieniędzy. Doceniam sekret 3, gdyż od lat inwestuję w swój rozwój. Chcę się nauczyć mądrze pomnażać pieniądze. Wiem, że od mojej pracy dużo zależy. Techniki, które proponujesz, Agnieszko, są bardzo cenne.

Lubię Medytację kolorami, gdyż wyrównuje energię, napełnia MOCĄ i zabezpiecza przed niekorzystnymi wpływami. Robię też Prysznic Mentalny. Białe Światło jest Wszechpotężne!

Efektem pracy w programie jest duży ruch pieniędzy w moim życiu. Rozpoczęłam długo odkładany remont mieszkania. Pieniądze ciągle spływają na moje potrzeby. Są też świetne okazje, aby kupić coś po korzystnej cenie. Dostaję od mojej rodziny prezenty finansowe.

Jestem tym zachwycona i głęboko wdzięczna im i całemu Wszechświatowi! Czuję, że rozpoczął się w moim życiu nowy rozdział: DOBROBYT I OBFITOŚĆ” Marika z Poznania (uczestnik MiP online)


Nie ma już we mnie przekonania, że na pieniądze trzeba ciężko pracować. Nie ma już we mnie wewnętrznej zgody na ?zapierdziel? dla niedużego zysku. NIE, Nie, Nie.

Cóż oprócz tego dał mi program:
– Uzmysłowiłam sobie jakie mam przekonania na temat pieniędzy
– Poczyściłam je i nadal czyścić będę
? Mam swoją nową relację z pieniędzmi (miło mi się robi na samą myśl o tym doświadczeniu)
? Mam inwestować w swój rozwój osobisty, co od jakiegoś czasu robię i robić będę (dobrze mi to robi)
? Założyłam konto na pomnażanie
? Określiłam swoje cele zarobkowe i będę do nich dążyć
– Prawdziwym zaskoczeniem obok inwestowania w swój rozwój (nie szkolna edukacja) był sekret 8. Dowiedziałam się też wartościowej rzeczy o przyjmowaniu, uświadomiło mi się coś. Dawno temu trudno było mi przyjmować, zaraz miałam myśli, a jak się takiej osobie zrewanżować, a teraz już tak nie mam.

W ogóle cały ten warsztat wiele spraw nam uzmysławia , że to od nas wszystko zależy, od naszych przekonań, myśli i poglądów. Kiedy ktoś pokaże nam inny sposób myślenia, unaoczni pewne prawdy, zmieniamy się my i nasze życie się zmienia. Warto iść tą drogą.

Ten kurs dał mi taką wiarę, w siebie, że mogę góry przenosić. Pomógł mi uwierzyć, że zasługuję na dobrobyt. A skoro tak to będę go MIEĆ. Ela Chojnowska (uczestnik MiP online)

?Droga Agnieszko Wszystkie ćwiczenia były ciekawe. Z każdego coś ważnego wyniosłam. Zaczęłam inaczej myśleć o sobie i o pieniądzach. Każda sesja to kolejny mały krok w transformacji dotychczasowej relacji z pieniędzmi. I nie tylko z pieniędzmi, ale zauważyłam, że lepiej traktuję samą siebie. Zasługuję na sukces i pieniądze. MiP system skierował mój umysł na inny tor- pozytywnego myślenia. Dziękuję.? Małgorzata z Ciechanowa

?Małymi krokami pozbywam się lęku, że nie dam rady, że nie potrafię. Sięgam wówczas po książkę „Miłość i Pieniądze ” i czuję, że nie mogę się poddać.? Alicja

Efekty uczestników:

507 020 zł plus 50 funtów plus 20 USD.

(wyniki 14 uczestników programu na dzień 21.03.2016r.), to jeszcze nie wszystko.

Zwrot z inwestycji od 50% do 844%.


agnieszka-prZapraszam na wyjątkowe wydarzenie z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
pionierka coachingu
ekspert relacji
autorka bestsellerów

P.S. Program kursu online dostępny jest przez 2 miesiące – 8 sesji, co tydzień. Dostęp do audio z ćwiczeniami w wersji programu audio plus kontakt z prowadzącą pod sesjami. Plus 1 dniowy warsztat MIP LIVE na żywo 20 Maja łącznie tutaj >>>

II opcja to NOWY program warsztatu MiP LIVE – 20 Maja 2017r.

Chcesz poprawić swoją sytuację finansową, zrozumieć co rządzi Twoim bogactwem. Albo przestać bać się o pieniądze, które zarabiasz…
A jeśli masz obfitość pieniędzy, chcesz wiedzieć jak o nie możesz lepiej zadbać, by nie przeciekały Ci przez palce niezauważone. Zbuduj mocne fundamenty teraz.
Ilość miejsc na warsztacie ograniczona, sięgnij po „Miłość & Pieniądze” i bądż z nami na żywo. rezerwuj teraz tutaj >>>

Pytania i Odpowiedzi (kliknij na pytanie aby rozwinąć)

Jaki program obejmuje Bilet GOLD i co zawiera MiP online?
Bilet Gold w specjalnej okazji obejmuje 1 bilet na Nowy program warsztatu MIP LIVE oraz 2 miesięczny program online. Fenomenalny 8 tygodniowy Kurs online Miłość & Pieniądze – MIP System – coaching audio z ćwiczeniami, forum wsparcia przez 6 miesięcy pod sesjami, pytania & odpowiedzi z Agnieszką Przybysz, pionierką coachingu. Dostęp do audio ze wspaniałymi ćwiczeniami, oraz dodatkowy prezent.
program warsztatu na żywo jest inny niż program online.
Czy całe wydarzenie MiP Live prowadzi bezpośrednio Agnieszka Przybysz?
TAK. Program całodniowy prowadzi bezpośrednio pionierka coachingu, ekspert relacji Agnieszka Przybysz. Będziesz miała możliwość zadać Jej nurtujące Cię pytania na dowolny temat i otrzymać transformującą odpowiedź dotyczącą Twojej konkretnej sytuacji.
Agnieszka znana jest z tego, że prowadzi wartościowe programy z bogactwem treści i ćwiczeń, z miłością, humorem i interaktywnie w kontakcie z uczestnikami. Z pewnością będziesz zadowolona.
Dla kogo jest idealny nowy program MiP Live
? uwolnić głęboko ukryte blokady
? otworzyć się na przyjęcie obfitości
? zbudować lub wzmocnić zdrową relację z pieniędzmi
? zawodowo: sięgnąć po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty, albo rozwinąć biznes z pasją?
– i więcej czytaj powyżej na tej stronie.
Do kiedy można zgłaszać rezerwacje miejsca na MiP Live
Czas rezerwacji podany jest w treści tej strony, wraz z upływem czasu Twoja inwestycja w Ciebie i aktywację Twojej Pełnej Mocy rośnie, najbardziej się opłaca przy wczesnej rezerwacji ? uczestniczki otrzymują dodatkowe wartościowe prezenty. Ilość miejsc jest ograniczona, a część biletów jest wykupiona przez nasze wspaniałe uczestniczki MIP online. Decyduje kolejność potwierdzonych rezerwacji.
W jaki sposób osoby z zagranicy mogą wziąć udział w MiP Live
To proste, mogą skorzystać z tego wyjątkowego programu na żywo ONLINE przez telefon lub skype, łącząc się z polskim numerem dostępowym. Szczegóły podamy uczestnikom.

Wcześniejsze edycje warsztatu – raz w roku na wiosnę

warsztaty-dla-kobiet-milosc-i-pieniadze-mip-live1
Milosc-i-Pieniadze-warsztaty-live-coaching-Agnieszka-Przybysz

Dziękujemy za zainteresowanie zapraszamy na fenomenalny kurs MiP online tutaj >>>

Milosc i Pieniadze-kurs-Agnieszka-Przybysz-coaching

Pomogłam i pomagam przedstawicielom różnych branż. Oto przykładowe branże:

? architektonicznej
? farmaceutycznej
? finansowej
? produkcyjnej
? reklamowej
? PR
? informatycznej
? prawniczej
? wydawniczej
? usługowo ? doradczej
? internetowej
? medycznej
? stomatologicznej
? wellness, spa
? odzieżowej
? budowlanej
mastermind-hands150? spedycyjnej
? turystycznej
? podatkowo-księgowej
? nieruchomości
? inżynieryjnej
? edukacyjnej i szkoleniowej
? konsultingowej, doradczej
? coachingowej ? terapeutycznej
? usługowo ? handlowej
i wielu innych ? specjalistów i ekspertów, różnych branż i autorów

Coaching-Instittue-warsztaty-Agnieszka-Przybysz


Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto, po złożeniu zamówienia wyżej.
Coaching Institute
Nr konta PL 21 1160 220 2000 0000 1635 82390
Tytułem: proszę wpisać wybrany program nazwisko
(propozycje dostępne tylko w oznaczonym czasie)

 

Masz pytania? Zapraszam do Kontaktu >>>

Autorka Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.