w6 - Miłość i Pieniądze coaching


dnia 17 kwietnia 2016 r. Centrum Warszawy


Jakie Emocje Towarzyszą Relacji z Pieniędzmi i co dalej…
Jak to Wpływa na Twój Dobrobyt lub Jego Brak…

siegnij po pieniadze

Posłuchaj poniżej co mówią o relacji z pieniędzmi w praktyce: Ela, Marika, Agnieszka, Alicja i inne Panie z kraju i zagranicy…


Co mówią uczestnicy MiP online

Agnieszko,
„Dziękuję Ci za wspaniały program i tchnienie nowej energii w moje życie. Dziękuje całej grupie za wsparcie i pozytywne doświadczenia.

„Pod koniec grudnia dostaliśmy niespodziewany zastrzyk gotówki od rodziny męża, co pozwoliło nam spłacić prawie cały dług. Zupełnie się tego nie spodziewaliśmy, bo nigdy wcześniej nie mogliśmy liczyć na wsparcie finansowe z ich strony. Także jest już namacalny dowód działania programu :)”

Dlaczego warto skorzystać z MIP:
– odzyskałam radość życia i wyszłam ze stanów depresyjnych,
– odzyskałam spokój ducha i lekkość,
– zyskałam wiarę we własne możliwości,
– pozbyłam się bardzo obciążających przekonań na temat pieniędzy co nie tylko zwiększyło ich przepływ do mojego życia, ale zdjęło wielki bagaż z pleców,
– poprawiało mi się postrzeganie świata,
– inaczej patrzę na męża, dostrzegam jego zalety,
– spłaciłam większość długu w szybkim czasie,
– zyskałam bardzo cenną wiedzę na temat zasad, którymi rządzi się pieniądz,
– pogodziłam duchowość z posiadaniem bogactwa.

W trakcie trwania programu przestałam narzekać, przestałam dawać uwagę negatywnym sytuacjom…. Przestałam się bać o pieniądze i projektować, i wymyślać sytuacje, w których mogłoby mi ich zabraknąć. Ewelina Babcock (uczestnik MiP online) Czytaj całość tutaj >>>


„Agnieszko bardzo cieszę się i jestem Ci wdzięczna za program MiP. Widzę zmiany jakie zachodzą we mnie: oczyszczam się z negatywnych i obciążających przekonań na temat pieniędzy, bogactwa i samej siebie, dostrzegam, że pieniądzę płyną do mnie, a to w formie rabatów, okazji albo nadpłaty za wodę :), buduję swoją odwagę, działam w kierunku nowej pracy (czasami mimo lęku i obaw), dostrzegam i jestem wdzięczna za każdą pozytywną rzecz, która dzieje się w moim życiu, buduję od nowa swoją pewność siebie, a przede wszystkim stworzyłam nową, pozytywną relację z pieniędzmi. Wiem co należy zrobić, aby cały czas dbać o tę relację. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólne sesje i ćwiczenia. Do zobaczenia na spotkaniu :)” pozdrawiam Agnieszka S. z Warszawy (uczestnik MiP online)


Rezerwuj Specjalne BiletyBilet GOLD


Milosc-i-Pieniadze-kursplus-Milosc-i-Pieniadze-live-Warszawa-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Rezerwuj Kurs MIP System i szkolenie Live >>>

program online MiP System
Forum wsparcia online z Agnieszką Przybysz przez 6 miesięcy
warsztat praktyczny na żywo w Warszawie
Niespodzianki

Bilet SILVER


Milosc-i-Pieniadze-kurs-live-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Rezerwuj Kurs MIP System LIVE >>>

warsztat praktyczny na żywo w Warszawie
nowy program
Niespodzianki
po 24 marca : 527zł i sukcesywnie wzrasta.

Z wyników uczestników MIP System online, jakie właśnie zbieramy ? przez ponad 2 miesiące, grupa MiP online zmaterializowała dodatkowo*: 507 020 zł plus 50 funtów plus 20 USD. (wyniki 14 uczestników programu na dzień 21.03.2016r.) To nie cuda, to twarde fakty!
W tej grupie osób, są też niektóre uczestniczki, które brały udział w 90 dni ? Kobieca Moc VIP i MIP online łącznie. Kolejne informacje zwrotne w drodze.
*Dodatkowo oznacza, że są to wygenerowane kwoty, przychody, prezenty i zyski, poza regularną pensją lub regularnymi dochodami z biznesu uczestników kursu, którzy zastosowali 8 sekretów MIP system.
Jaki Wszechświat jest OBFITY. Dziękujemy z wdzięcznością.


Co mówią uczestnicy MiP online

?Pozbywam się negatywnych przekonań i blokad nt pieniędzy, widzę i doceniam (jestem wdzięczna) jak przychodzą do mnie pieniądze, uczę się zarządzać pieniędzmi, zbudowałam nową relację z pieniędzmi, bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość, obserwuję jak wzrasta moja pewność siebie.? napisała Agnieszka z Warszawy (1 z 4-ch Agnieszek w programie MIP online). Brawo, Agnieszki mają znakomite efekty ? i nie tylko One:

?Czuję się bardzo dobrze, ćwiczenia świetnie działają, choć w ostatnim czasie nie powtarzam ich, ze względu na brak czasu. Pieniądze cały czas płyną.? Magdalena z Krakowa

?Cały program jest DOSKONALY!!!!? Jadwiga, 56l., Niemcy

„Agnieszko, z całego serca dziękuję za fascynujący program MIP System, który przyczynił się do rewolucyjnych zmian w mojej świadomości. Pomógł mi uwolnić się od dotychczasowych przekonań na temat pieniędzy. Proces transformacji trwa, ale są pierwsze efekty! Największą zmianę poczułam przy personifikacji pieniędzy. Traktowanie pieniędzy jako przyjaciela było dla mnie wyjątkowym przeżyciem.

Wcześniej często napinałam się, byłam zasadnicza i surowa, co nie sprzyjało przepływowi energii w postaci pieniędzy. Doceniam sekret 3, gdyż od lat inwestuję w swój rozwój. Chcę się nauczyć mądrze pomnażać pieniądze. Wiem, że od mojej pracy dużo zależy. Techniki, które proponujesz, Agnieszko, są bardzo cenne.

Lubię Medytację kolorami, gdyż wyrównuje energię, napełnia MOCĄ i zabezpiecza przed niekorzystnymi wpływami. Robię też Prysznic Mentalny. Białe Światło jest Wszechpotężne!

Efektem pracy w programie jest duży ruch pieniędzy w moim życiu. Rozpoczęłam długo odkładany remont mieszkania. Pieniądze ciągle spływają na moje potrzeby. Są też świetne okazje, aby kupić coś po korzystnej cenie. Dostaję od mojej rodziny prezenty finansowe.

Jestem tym zachwycona i głęboko wdzięczna im i całemu Wszechświatowi! Czuję, że rozpoczął się w moim życiu nowy rozdział: DOBROBYT I OBFITOŚĆ” Marika z Poznania (uczestnik MiP online)


Nie ma już we mnie przekonania, że na pieniądze trzeba ciężko pracować. Nie ma już we mnie wewnętrznej zgody na ?zapierdziel? dla niedużego zysku. NIE, Nie, Nie.

Cóż oprócz tego dał mi program:
– Uzmysłowiłam sobie jakie mam przekonania na temat pieniędzy
– Poczyściłam je i nadal czyścić będę
? Mam swoją nową relację z pieniędzmi (miło mi się robi na samą myśl o tym doświadczeniu)
? Mam inwestować w swój rozwój osobisty, co od jakiegoś czasu robię i robić będę (dobrze mi to robi)
? Założyłam konto na pomnażanie
? Określiłam swoje cele zarobkowe i będę do nich dążyć
– Prawdziwym zaskoczeniem obok inwestowania w swój rozwój (nie szkolna edukacja) był sekret 8. Dowiedziałam się też wartościowej rzeczy o przyjmowaniu, uświadomiło mi się coś. Dawno temu trudno było mi przyjmować, zaraz miałam myśli, a jak się takiej osobie zrewanżować, a teraz już tak nie mam.

W ogóle cały ten warsztat wiele spraw nam uzmysławia , że to od nas wszystko zależy, od naszych przekonań, myśli i poglądów. Kiedy ktoś pokaże nam inny sposób myślenia, unaoczni pewne prawdy, zmieniamy się my i nasze życie się zmienia. Warto iść tą drogą. Ela Chojnowska (uczestnik MiP online)


Autorka Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.